O mnie - zdjęcie modelki

Dzięki połączeniu pracy i pasji wielokrotnie udzielał wywiadów w popularnych czasopismach takich jak: Joy, Cosmopolitan czy Newsweek. Jako stylista został zaproszony do wzięcia udziału w programie telewizyjnym „Make Me Over”, w którym udowodnił, że zmiana fryzury dodaje uroku i pewności siebie.

Top stylista marki Artego twórca takich kolekcji fryzjerskich jak Holo, Pryzmat czy Ladies First, które publikowane były m.in. w renomowanych magazynach Fale Loki Koki czy Hair Trendy.

Umiejętności i doświadczenie zdobywał między innymi w Londynie w Akademii „Vidal Sassoon” czy tez w Holandii- „Akademia Kinki”. Wielokrotny uczestnik międzynarodowych konferencji we Włoszech poświęconych fryzjerstwu. Współtwórca takich projektów jak „Be Artego z Ewą Chodakowską” czy „Artego Prestige Night” (wydarzenie fryzjerskie skupiające ponad 500 fryzjerów z całej Polski podczas największych targów fryzjersko-kosmetycznych LOOK w Poznaniu).

Krzysztof spełnia się również jako instruktor w Artego (marka profesjonalnych kosmetyków do włosów), dzięki czemu na bieżąco jest z najnowszymi trendami w koloryzacji, stylizacji jak i w cięciu włosów.

Zapoznaj się z certyfikatami